Přidány výsledky a fotky z Vysocké cykloštafety.

4.7.2018 at 8.33Category:Nezařazené

Cykloštafeta bude 23.6.2018!

13.5.2018 at 16.12Category:Nezařazené

Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli uskutečnit cykloštafetu i v letošním roce. Rozhodujícím jazýčkem na vahách byla pozitivní odezva od těch, kteří se loni zúčastnili a jejich proklamace kolik dalších závodníků s sebou na další ročník přivedou… Tož se ukažte :-).

Formát cykloštafety i doplňkového závodu bude shodný s předchozím ročníkem. Jedinou změnou je termín, kdy jsem opustili náš tradiční prázdninový čas a termín závodu posunuli na předposlední sobotu v červnu. Termínové kolizi s jinými cyklistickými akcemi se tímto nevyhneme, ale zkoušíme jít na proti častému povzdechu, že v čase dovolených je mnoho lidí mimo domov. Tak uvidíme. Přihlášky můžete posílat emailem na: vysockypulmaraton@seznam.cz nebo přes přihlašovací formulář.

Přidány výsledky a fotografie ze 7. ročníku

30.4.2018 at 8.38Category:Nezařazené

Na těchto odkazech http://www.vysockypulmaraton.cz/?page_id=21 naleznete výsledky resp. fotografie : http://www.vysockypulmaraton.cz/?page_id=1885 z letošního, v pořadí již 7. ročníku Vysockého krosového půlmaratonu.

Registrace přihlášek předem končí v pátek ve 12:00 hod.

25.4.2018 at 15.16Category:Nezařazené

Z technických důvodů bude příjem přihlášek ukončen jak přes portál behej.com tak přes přihlašovací formulář na těchto stránkách ukončen v pátek v poledne.  Potom je možné se přihlásit do závodu v sobotu před závodem přímo v místě registrace.

Pro váhavce

24.4.2018 at 16.25Category:Nezařazené

Ti, kteří u nás už běželi a ještě se nerozhodli zda si tento zážitek zopakovat tak máme pár informací. Stav trati je přes intenzivní těžební činnost lesáků velmi dobrý, zarovnanou cestu dřevem na Pěticestí vyřešíme drobnou zkratkou. Počasí bude ideální, nenechte se odradit případnou nepříznivou předpovědí. Kdo si ještě vzpomene na loňský ročník, tak si jistě vybaví, že rosničkáři hlásili plískanice a hnus fialovej a přitom bylo na běh ideální počasí. Takže věřte nám! Finanční premie 1000 Kč za překonání rekordu na hlavní půlmaratonské trati jak pro muže tak pro ženy je připravena. Apropos, nevíme co se děje, ale Miloš Kratochvíl není stále přihlášen!!!??? Tombola, kterou slosujeme ze startovních čísel bude opět bohatá. Kapela Pentaver, která zahraje před vyhlášením a po vyhlášení je již natěšena.

Ti, kdo u nás ještě nebyli, tak vězte, že naše trať na osobní rekordy úplně není. Na druhou stranu se přesvědčíte, že i v Polabí jsou kopečky a navíc s každým okruhem delší a prudší. Proběhnete se probouzejícím se lesem a rozkvetlou loukou zcela bez alergenů, při průběhu obcí vás budou zdravit sympatičtí vesničané, nebudete potřebovat čelovku nebo podobné nesmysly jako na jiných závodech a ani se nebudete muset prodírat žádným Rundavem. Dlouhodobě se nám nedaří lidem vysvětlit, že v rámci půlmaratonu máme i doprovodné závody na 7,2 a 14,4 km. Takže ti, kteří si na celou půlmaratonskou štreku nevěří nebo jim prostě stačí se proběhnout jen na kratší trati, máte u nás také možnost.

Tak už tuto sobotu!

Směr trasy závodu nezměněn!

24.4.2018 at 15.50Category:Nezařazené

Ač těsně, tak nakonec více hlasů v rámci hlasování na facebookovém profilu našeho závodu poslali zastánci tradičního směru, tj. start směrem k lesu a přibíhání od vesnice.

Hlasování o směru běhu

31.3.2018 at 20.06Category:Nezařazené

Změna je život a tak vznikl nápad zkusit otočit směr běhu okruhu, tzn. nestartovat směrem k lesu, ale k vesnici a z lesa se pak vracet. Protože jsme demokrati, tak rozhodne hlas lidu. Hlasování probíhá na našem facebookovém profilu: https://www.facebook.com/vysockypulmaraton/.

Trička k půlmaratonu 2018

31.3.2018 at 20.02Category:Nezařazené

Letošní tričko bude černé-viz obrázek

Objednávky s uvedením velikosti (provedení dámské nebo pánské) a počtu kusů posílejte nejpozději do 15.4.2017 na naši kontaktní emailovou adresu: vysockypulmaraton@seznam.cz. Cena 250 Kč. Trika budou připravena k odběru v den závodu při registraci nebo v jeho průběhuPM2018 black OK nahled

Přihlášení na půlmaraton

18.3.2018 at 14.24Category:Nezařazené

Pro přihlášky na Vysocký krosový půlmaraton a doplňkové závody využívám standardní prostředí přes termínovku na portálu www.behej.com. Zde je nutné si nejdříve zřídit účet a až následně se lze přihlásit na náš závod. Nejedná se o nic náročného, nicméně odezva od některých závodníků byla taková, že se jim to zdá komplikované. Proto jsme se rozhodli systém přihlášek doplnit o náš původní přihlašovací nástroj, který je naleznete na našich stránkách pod tímto odkazem: http://www.vysockypulmaraton.cz/?page_id=12

Přihláškou přes behej.com se hned uvidíte v online startovní listině, která je součástí tohoto prostředí. Pokud použijete náš znovu aktivovaný osvědčený přihlašovací formulář, tak ve startovce se najdete až s několika denním zpožděním, než tam vaši přihlášku doplníme (poz. startovní listina je volně dostupná v termínovce u našeho závodu i bez registrace vlastního účtu). Pokud chcete získat po závodě sms s dosaženým časem, tak uveďte v doplňujících informacích i vaše telefonní číslo.

OK

Spuštění registrace

7.2.2018 at 14.42Category:Nezařazené

Dnes byla spuštěna registrace na 7. ročník Vysockého krosového půlmaratonu a doplňkových závodů. Pro tento účel využíváme služeb běžeckého serveru https://www.behej.com/terminovka. Podmínkou je zaregistrování se na tento server, následně se můžete již přihlásit nebo přihlásit i někoho, kdo tuto registraci nemá, ale běžet chce.

Nenechte se zmást pokud v termínovce náš závod v tuto chvíli neuvidíte. Všechny závody jsou viditelné v tuto chvíli pouze pro přihlášené přes svůj účet, jinými slovy, jakmile se přihlásíte přes svůj účet, náš závod mezi ostatními již v termínovce uvidíte. Správci serveru pracují na tom, aby byly co nejdříve viditelné všechny závody i pro nezaregistrované.

Když budete přihlášeni, tak v zobrazeném seznamu závodů řazených podle data si naleznete náš závod, vpravo v řádku je ikona přihlásit, kliknete na ni, vyberete si kterou trať chcete u nás běžet, vyplníte pár dotazovaných údajů a je to. Telefonní číslo není povinný údaj, ale pokud ho uvedete, příjde vám po závodě sms s vaším výsledkem.

OK