Hradubický běh – 11.5.2019

10.4.2019 at 21.41Category:Nezařazené

Zájemce o běhání si dovolujeme upozornit na spřátelený běžecký závod Hradubický běh, který proběhne v sobotu 11.5.2019. Jedná se o netradiční závod na 10 km se dvěma starty a jedním cílem. Více na www.ph7.cz.

Otočení směru okruhu

7.3.2019 at 16.09Category:Nezařazené

Pro letošní rok jsme se mojí osobou rozhodli, že změníme směr běhu. Akademické debaty o tom, zda je rychlejší a snadnější běžet klasicky nebo v obráceném směru utneme tím, že si to zkrátka vyzkoušíme. Takže po 7 letech startování směrem k lesu a přiběhnutím na hřiště od vesnice to letos bude přesně obráceně. Startovat budeme k vesnici a vracet se budeme od lesa. Ti, kdo u nás ještě neběželi, těm to bude jedno a ti, kdo to u nás znají, na vlastní kůži otestují o jak razantní změnu se jedná.

Trička k půlmaratonu 2019

7.3.2019 at 15.59Category:Nezařazené

Objednávky s uvedením velikosti (provedení dámské nebo pánské) a počtu kusů posílejte nejpozději do 14.4.2019 na naši kontaktní emailovou adresu: vysockypulmaraton@seznam.cz. Cena 250 Kč. Trika budou připravena k odběru v den závodu při registraci nebo v jeho průběhu.
trička na web

Registrace na půlmaraton spuštěna

17.1.2019 at 10.29Category:Nezařazené

Registrace na závod byla spuštěna. Předem přihlášení získávají výhodu ve zvýhodněném startovném.  Přihlášení do všech 3 závodů je možné přes termínovku na behej.com resp. na primarun. Prolink uveden zde:

Hlavní závod: https://primarun.cz/klient/Prihlasit?zavod_id=632

Závod 7,2 km (A): https://primarun.cz/klient/Prihlasit?zavod_id=633

Závod 3,5 km (B): https://primarun.cz/klient/Prihlasit?zavod_id=634

8. ročník půlmaratonu bude 27.4.2019

3.1.2019 at 10.41Category:Nezařazené

Do kalendářů si můžete poznamenat termín soboty 27.4.2019, kdy se uskuteční 8. ročník Vysockého krosového půlmaratonu.

Chystáme několik změn, které jak pevně věříme budou ku prospěchu závodu. Tyto změny chceme co nejdříve dotáhnout, tak abychom vás o nich mohli obratem informovat, upravit propozice a spustit registraci do závodu. Sledujte tyto stránky nebo náš facobookový profil.

OK

Přidány výsledky a fotky z Vysocké cykloštafety.

4.7.2018 at 8.33Category:Nezařazené

Cykloštafeta bude 23.6.2018!

13.5.2018 at 16.12Category:Nezařazené

Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli uskutečnit cykloštafetu i v letošním roce. Rozhodujícím jazýčkem na vahách byla pozitivní odezva od těch, kteří se loni zúčastnili a jejich proklamace kolik dalších závodníků s sebou na další ročník přivedou… Tož se ukažte :-).

Formát cykloštafety i doplňkového závodu bude shodný s předchozím ročníkem. Jedinou změnou je termín, kdy jsem opustili náš tradiční prázdninový čas a termín závodu posunuli na předposlední sobotu v červnu. Termínové kolizi s jinými cyklistickými akcemi se tímto nevyhneme, ale zkoušíme jít na proti častému povzdechu, že v čase dovolených je mnoho lidí mimo domov. Tak uvidíme. Přihlášky můžete posílat emailem na: vysockypulmaraton@seznam.cz nebo přes přihlašovací formulář.

Přidány výsledky a fotografie ze 7. ročníku

30.4.2018 at 8.38Category:Nezařazené

Na těchto odkazech http://www.vysockypulmaraton.cz/?page_id=21 naleznete výsledky resp. fotografie : http://www.vysockypulmaraton.cz/?page_id=1885 z letošního, v pořadí již 7. ročníku Vysockého krosového půlmaratonu.

Registrace přihlášek předem končí v pátek ve 12:00 hod.

25.4.2018 at 15.16Category:Nezařazené

Z technických důvodů bude příjem přihlášek ukončen jak přes portál behej.com tak přes přihlašovací formulář na těchto stránkách ukončen v pátek v poledne.  Potom je možné se přihlásit do závodu v sobotu před závodem přímo v místě registrace.

Pro váhavce

24.4.2018 at 16.25Category:Nezařazené

Ti, kteří u nás už běželi a ještě se nerozhodli zda si tento zážitek zopakovat tak máme pár informací. Stav trati je přes intenzivní těžební činnost lesáků velmi dobrý, zarovnanou cestu dřevem na Pěticestí vyřešíme drobnou zkratkou. Počasí bude ideální, nenechte se odradit případnou nepříznivou předpovědí. Kdo si ještě vzpomene na loňský ročník, tak si jistě vybaví, že rosničkáři hlásili plískanice a hnus fialovej a přitom bylo na běh ideální počasí. Takže věřte nám! Finanční premie 1000 Kč za překonání rekordu na hlavní půlmaratonské trati jak pro muže tak pro ženy je připravena. Apropos, nevíme co se děje, ale Miloš Kratochvíl není stále přihlášen!!!??? Tombola, kterou slosujeme ze startovních čísel bude opět bohatá. Kapela Pentaver, která zahraje před vyhlášením a po vyhlášení je již natěšena.

Ti, kdo u nás ještě nebyli, tak vězte, že naše trať na osobní rekordy úplně není. Na druhou stranu se přesvědčíte, že i v Polabí jsou kopečky a navíc s každým okruhem delší a prudší. Proběhnete se probouzejícím se lesem a rozkvetlou loukou zcela bez alergenů, při průběhu obcí vás budou zdravit sympatičtí vesničané, nebudete potřebovat čelovku nebo podobné nesmysly jako na jiných závodech a ani se nebudete muset prodírat žádným Rundavem. Dlouhodobě se nám nedaří lidem vysvětlit, že v rámci půlmaratonu máme i doprovodné závody na 7,2 a 14,4 km. Takže ti, kteří si na celou půlmaratonskou štreku nevěří nebo jim prostě stačí se proběhnout jen na kratší trati, máte u nás také možnost.

Tak už tuto sobotu!