Registrace přihlášek předem končí v pátek ve 12:00 hod.

25.4.2018 at 15.16Category:Nezařazené

Z technických důvodů bude příjem přihlášek ukončen jak přes portál behej.com tak přes přihlašovací formulář na těchto stránkách ukončen v pátek v poledne.  Potom je možné se přihlásit do závodu v sobotu před závodem přímo v místě registrace.

Pro váhavce

24.4.2018 at 16.25Category:Nezařazené

Ti, kteří u nás už běželi a ještě se nerozhodli zda si tento zážitek zopakovat tak máme pár informací. Stav trati je přes intenzivní těžební činnost lesáků velmi dobrý, zarovnanou cestu dřevem na Pěticestí vyřešíme drobnou zkratkou. Počasí bude ideální, nenechte se odradit případnou nepříznivou předpovědí. Kdo si ještě vzpomene na loňský ročník, tak si jistě vybaví, že rosničkáři hlásili plískanice a hnus fialovej a přitom bylo na běh ideální počasí. Takže věřte nám! Finanční premie 1000 Kč za překonání rekordu na hlavní půlmaratonské trati jak pro muže tak pro ženy je připravena. Apropos, nevíme co se děje, ale Miloš Kratochvíl není stále přihlášen!!!??? Tombola, kterou slosujeme ze startovních čísel bude opět bohatá. Kapela Pentaver, která zahraje před vyhlášením a po vyhlášení je již natěšena.

Ti, kdo u nás ještě nebyli, tak vězte, že naše trať na osobní rekordy úplně není. Na druhou stranu se přesvědčíte, že i v Polabí jsou kopečky a navíc s každým okruhem delší a prudší. Proběhnete se probouzejícím se lesem a rozkvetlou loukou zcela bez alergenů, při průběhu obcí vás budou zdravit sympatičtí vesničané, nebudete potřebovat čelovku nebo podobné nesmysly jako na jiných závodech a ani se nebudete muset prodírat žádným Rundavem. Dlouhodobě se nám nedaří lidem vysvětlit, že v rámci půlmaratonu máme i doprovodné závody na 7,2 a 14,4 km. Takže ti, kteří si na celou půlmaratonskou štreku nevěří nebo jim prostě stačí se proběhnout jen na kratší trati, máte u nás také možnost.

Tak už tuto sobotu!

Směr trasy závodu nezměněn!

24.4.2018 at 15.50Category:Nezařazené

Ač těsně, tak nakonec více hlasů v rámci hlasování na facebookovém profilu našeho závodu poslali zastánci tradičního směru, tj. start směrem k lesu a přibíhání od vesnice.

Hlasování o směru běhu

31.3.2018 at 20.06Category:Nezařazené

Změna je život a tak vznikl nápad zkusit otočit směr běhu okruhu, tzn. nestartovat směrem k lesu, ale k vesnici a z lesa se pak vracet. Protože jsme demokrati, tak rozhodne hlas lidu. Hlasování probíhá na našem facebookovém profilu: https://www.facebook.com/vysockypulmaraton/.

Trička k půlmaratonu 2018

31.3.2018 at 20.02Category:Nezařazené

Letošní tričko bude černé-viz obrázek

Objednávky s uvedením velikosti (provedení dámské nebo pánské) a počtu kusů posílejte nejpozději do 15.4.2017 na naši kontaktní emailovou adresu: vysockypulmaraton@seznam.cz. Cena 250 Kč. Trika budou připravena k odběru v den závodu při registraci nebo v jeho průběhuPM2018 black OK nahled

Přihlášení na půlmaraton

18.3.2018 at 14.24Category:Nezařazené

Pro přihlášky na Vysocký krosový půlmaraton a doplňkové závody využívám standardní prostředí přes termínovku na portálu www.behej.com. Zde je nutné si nejdříve zřídit účet a až následně se lze přihlásit na náš závod. Nejedná se o nic náročného, nicméně odezva od některých závodníků byla taková, že se jim to zdá komplikované. Proto jsme se rozhodli systém přihlášek doplnit o náš původní přihlašovací nástroj, který je naleznete na našich stránkách pod tímto odkazem: http://www.vysockypulmaraton.cz/?page_id=12

Přihláškou přes behej.com se hned uvidíte v online startovní listině, která je součástí tohoto prostředí. Pokud použijete náš znovu aktivovaný osvědčený přihlašovací formulář, tak ve startovce se najdete až s několika denním zpožděním, než tam vaši přihlášku doplníme (poz. startovní listina je volně dostupná v termínovce u našeho závodu i bez registrace vlastního účtu). Pokud chcete získat po závodě sms s dosaženým časem, tak uveďte v doplňujících informacích i vaše telefonní číslo.

OK

Spuštění registrace

7.2.2018 at 14.42Category:Nezařazené

Dnes byla spuštěna registrace na 7. ročník Vysockého krosového půlmaratonu a doplňkových závodů. Pro tento účel využíváme služeb běžeckého serveru https://www.behej.com/terminovka. Podmínkou je zaregistrování se na tento server, následně se můžete již přihlásit nebo přihlásit i někoho, kdo tuto registraci nemá, ale běžet chce.

Nenechte se zmást pokud v termínovce náš závod v tuto chvíli neuvidíte. Všechny závody jsou viditelné v tuto chvíli pouze pro přihlášené přes svůj účet, jinými slovy, jakmile se přihlásíte přes svůj účet, náš závod mezi ostatními již v termínovce uvidíte. Správci serveru pracují na tom, aby byly co nejdříve viditelné všechny závody i pro nezaregistrované.

Když budete přihlášeni, tak v zobrazeném seznamu závodů řazených podle data si naleznete náš závod, vpravo v řádku je ikona přihlásit, kliknete na ni, vyberete si kterou trať chcete u nás běžet, vyplníte pár dotazovaných údajů a je to. Telefonní číslo není povinný údaj, ale pokud ho uvedete, příjde vám po závodě sms s vaším výsledkem.

OK

Termín 7. Vysockého půlmaratonu je 28.dubna

11.1.2018 at 7.33Category:Nezařazené

Ahoj všichni přátelé Vysockého krosového půlmaratonu. Už víme to, co zatím neví nikdo jiný: termín již sedmého ročníku půlmaratonu.
Zapište tedy do svých kalendářů termín 28.4.2018! Postupně se všechny další informace dozvíte prostřednictvím Facebookového kanálu, nebo přímo na webu.

Zhodnocení cykloštafety

1.8.2017 at 14.40Category:Nezařazené

Závod se konal v sobotu 29. července za příjemného počasí (cca 25 C, vánek, jasno až polojasno). Silniční i MTB okruhy byly shodné s předchozím ročníkem. Jedinou opravdu malou změnou bylo, že silniční trasa v Ostřetíně vedla kolem motorestu a nikoliv kolem OÚ a to z důvodu stavebních prací na tomto úseku místní komunikace. MTB trasa byla po deštích v předešlých dnech řádně zakropená, tj. úplně bezprašná.

Závod se bohužel nesetkal s velkým zájmem závodníků, po loňském premiérovém ročníku v tomto formátu účast klesla téměř na polovinu. Tzn. na startu bylo celkem 13 dvojic (11 dvojic mužských a po jedné dvojici mezi ženami a v kategorii mix). Doplňkového závodu se zúčastnilo celkem 14 cyklistů a cyklistek. Ne nezajímavé je, že vítězná dvojice v kategorii mužů vznikla prostřednictvím komunikace na Facebookovém profilu závodu až den před jeho konáním. Vítězná mixová štafeta vznikla až na místě při registraci….

Poděkování patří všem, kteří nelenili a přijeli si zazávodit nebo se jen zúčastnit. Slabá účast možná nemotivovala k nejlepším výkonům, ale i tak doufám, že ti, kteří přijeli, si závod užili. Děkuji taktéž všem spoluhasičům za pomoc se zajištěním závodu a sponzorům za hmotnou nebo finanční podporu.

Pachuť z malého zájmu zejména místních bude s nejvyšší pravděpodobností původcem toho, že se jednalo o labutí píseň cyklozávodů ve Vysoké.

Výsledky a fotky z Cykloštafety doplněny

1.8.2017 at 14.12Category:Nezařazené

V příslušených odkazech byly doplněny výsledky Vysocké cykloštafety dvojic a také nějaké fotografie z akce. Fotil Dědouš alias Pepa Vlasák, dík.

OK