Home > Nezařazené > Pár informací před chvíli závodem

Pár informací před chvíli závodem

Pro dosud nepřihlášené závodníky uvádíme, že z organizačních důvodů bude přihlašovací systém uzavřen k dnešní (tj. 25.4.2019) půlnoci. Následně bude možné se přihlásit ještě přímo na místě před závodem.

Systém registrace závodníků na místě s vydáním startovního čísla, čipu, dárku od Tatra mlékárny a úhrady startovného máme snad za ty roky už poměrně zmáknutý, ale přesto bychom chtěli zaapelovat na závodníky, aby nenechávali příjezd až na poslední chvíli. Podle množství přihlášek to vypadá na suverénně rekordní účast. Registrace bude spuštěna od 8.30 hod.

Kdo už u nás běžel, tak jen připomínám letošní změnu, že se poběží v opačném směru okruhu. Pro nováčky to vlastně změna nebude.

Většina z vás asi dorazí auty. Směřujte se na hřiště ve Vysoké. U odbočky ze silnice Vysoká u Holic – horní konec Ostřetína je ukazatel HŘIŠTĚ. Jeďte ve směru tohoto ukazatele (cca 300 m), u hřiště se vás už ujmou naši regulovčíci dopravy, kteří vás s největší pravděpodobností nasměřují na přilehlou louku, kde jsou nekonečné prostory pro parkování (pochopitelně zdarma :-).

Na letošní rok jsme nachystali pro absolutního vítěze půlmaratonu zcela nový putovní pohár, velikosti cca jako Stanley Cup. Zároveň opakujeme motivační prémii 1000 Kč za překonání rekordu hlavního závodu v kategorii mužů (sponzoruje společnost Šindlar) a žen (sponzoruje společnost Geoslužby Voříšek).

O časomíru a výsledkový servis pomocí čipové technologie se nám už potřetí budou starat osvědčení specialisté ze společnosti PRIMA RUN. Kdo uvedl při registraci telefonní číslo, měl po doběhu obdržet na toto číslo SMS s dosaženým časem.

Pro děti do 15 let věku budeme mít v cíli nachystáno 60 ks pamětních medailí. Děti při registraci obdrží balení Kravíka a tubu Piknik od Tatry mléko.

Již tradičně pozávodní atmosféru bude ještě před vyhlášením a pak i po vyhlášení udržovat kapela Pentaver.

Věříme, že všichni závod absolvujete ve zdraví, ale kdyby nějaký problém přece jen nastal, tak o zdravotní zajištění se budou starat naši bratři hasiči z SDH Ostřetín.

ZÁVĚREM – nenechte se odradit předpovědí počasí. Ochlazení přinese ideální běžecké podmínky a pršet nebude. A kdyby přece jen pár kapek spadlo, můžete při běhu sledovat jak to přírodě prospívá a mít z toho radost :-). V cíli pak stačí se převléct do teplejšího oblečení, stavit se na občerstvení v zázemí, kterému šéfuje tradičně Prťka, Pašík s Romanem budou vařit gulášovku dle vlastního receptu v kotlíku, dále bude uzená krkovice, párky v rohlíku, klobása, …. a vyčkat na vyhlášení a bohatou tombolu (mezi cenami namátkou jsou např. úhlová bruska a sportovní kamera od Delta nářadí, bezdrátové myši flashdisky od IT Martin Kozel nebo pečící kámen od Kamenosochařství Špaček aj.).

Těšíme se na vaši hojnou účast.

 

OK

 

Comments are closed.