Home > Nezařazené > Spuštění registrace

Spuštění registrace

Dnes byla spuštěna registrace na 7. ročník Vysockého krosového půlmaratonu a doplňkových závodů. Pro tento účel využíváme služeb běžeckého serveru https://www.behej.com/terminovka. Podmínkou je zaregistrování se na tento server, následně se můžete již přihlásit nebo přihlásit i někoho, kdo tuto registraci nemá, ale běžet chce.

Nenechte se zmást pokud v termínovce náš závod v tuto chvíli neuvidíte. Všechny závody jsou viditelné v tuto chvíli pouze pro přihlášené přes svůj účet, jinými slovy, jakmile se přihlásíte přes svůj účet, náš závod mezi ostatními již v termínovce uvidíte. Správci serveru pracují na tom, aby byly co nejdříve viditelné všechny závody i pro nezaregistrované.

Když budete přihlášeni, tak v zobrazeném seznamu závodů řazených podle data si naleznete náš závod, vpravo v řádku je ikona přihlásit, kliknete na ni, vyberete si kterou trať chcete u nás běžet, vyplníte pár dotazovaných údajů a je to. Telefonní číslo není povinný údaj, ale pokud ho uvedete, příjde vám po závodě sms s vaším výsledkem.

OK

Comments are closed.