Category: Nezařazené

Půlmaraton 2021

20.9.2021 at 12.03Category:Nezařazené

Výsledky: ZDE

Fotky ze závodu: ZDE

Odkaz na článek o našem 10. Vysockém krosovém půlmaratonu si můžete přečíst na běžeckém serveru, Bezva běh: ZDE

Trička pro rok 2021

27.7.2021 at 14.09Category:Nezařazené

Objednávky s uvedením velikosti (provedení dámské, pánské, dětské) a počtu kusů posílejte nejpozději do 19.8.2021 na naši kontaktní emailovou adresu: vysockypulmaraton@seznam.cz.

Cena 250 Kč.

Trika budou připravena k odběru v den závodu při registraci nebo v jeho průběhu.

Článek na běžeckém serveru

23.9.2020 at 21.56Category:Nezařazené

Odkaz na článek o našem 9. Vysockém krosovém půlmaratonu si můžete přečíst na běžeckém serveru, Bezva běh: ZDE.

Článek na Prima běhy:

http://www.primabehy.cz/vysocky-pulmaraton-s-novym-skvelym-tratovym-rekordem

Pár informací před závodem

18.9.2020 at 14.24Category:Nezařazené

Informace zásadní - startujeme směrem do vesnice, kdo to zná ví, kdo nezná, tak pozná. Značení je provedeno směrovými šipkami na stromech a doplňkovým oranžovým krepovým papírem. Start je společný pro všechny závody. Zkrácená trasa (tj. závod B na 3,5 km) se cca po 1,5 km odchyluje od trasy plného okruhu. Místo bude označeno a bude zde halasný pořadatel, který váhající běžce usměrní. Ti, kdo běží celý okruh, se k tomuto místu dostanou zpět po cca 3 dalších kilometrech a dále běží po stejné trase. Zní to možná složitě, ale je to naprosto jednoduché a přehledné. Uvidíte. Na plném okruhu jsou celkem 4 občerstvovačky, tj. skoro každý 1-2 km, kde bude k dispozici voda (Robert na 6cestí chystá i PIVO) a bohatě zásobená občerstvovačka (iont, musli tyčky, banán, hrušky, hrozno, čokoláda, sušené ovoce, sůl) je v místě startu a cíle (průběh do dalšího okruhu).

Pro závodníky se zaplaceným startovným budou připraveny u registrace startovní balíčky s čipem a startovním číslem, své přidělené startovní číslo si naleznete v startovní listině vyvěšené u registrace. Snažíme se tímto eliminovat shlukování lidí kvůli ochraně proti COVID-19 a co nejvíce zrychlit vaše odbavení.

Ti, kteří dorazí bez přihlášení si budou muset na místě vyplnit registrační kartičku. Tu pak odevzdají u označeného registračního místa a zde zaplatí startovné, proti tomu získají čip a startovní číslo. Neumíme odhadnout kolik lidí se rozhodne dorazit takto na poslední chvíli, přijeďte tedy včas, ať se zbytečně nevytváří fronty. Registrace bude možná od 8.30 ráno.

Parkování je na přilehlé louce. Kdo to u nás nezná, jeďte podle navigace až na hřiště ve Vysoké a zde se vás už ujmou regulovčíci a ukážou vám místo pro zaparkování.

Limit hlavního závodu je 3 hodiny, vyhlášení výsledků proběhne v co nejkratším čase po doběhu posledního závodníka, případně po uplynutí tohoto limitu. Vyhlášeni budou v každém závodě první tři muži a první 3 ženy bez rozdílu věku (pouze u závodu na 3,5 km je věkové omezení pro vyhlášení 15 let včetně). Věkové kategorie budou vyhodnoceny ve výsledcích, samostatně však vyhlašovány nebudou. Všechna vydaná startovní čísla budou slosována v poměrně zajímavě dotované tombole. Tedy šance i pro pomalejší běžce.

Firma IT služby Martin Kozel sponzoruje částkou 1000 Kč překonání absolutního rekordu závodu (drží Miloš Kratochvíl z roku 2016, čas 1:17:45). V ženské kategorii stejnou částkou odmění za rekord kola Ing. Pavel Voříšek-Geoslužby Voříšek, (rekord drží Denisa Kozáková z roku 2019, čas 1:38:47,9).

Letošní závod bude doprovázet a pozávodní atmosféru bude spoluvytvářet kapela Jeden je vadnej. Má být pěkně, takže stánky s bohatým občerstvením pojedou určitě ještě dost dlouho po závodě.

Všechny účastníky bychom chtěli požádat o dodržování všech platných zásad v boji proti koronaviru. V místě závodu budou k dispozici desinfekční prostředky. Nenechme se však koronavirem zcela paralizovat a příjďte si s námi užít krásné babí léto.

Trička k půlmaratonu 2020

8.8.2020 at 0.10Category:Nezařazené

Pro příznivce našeho půlmaratonu máme i pro letošek připravené speciální tričko. Letos dokonce na výběr ve 3 barevných variantách - náhled viz níže. Tričko lze dodat buď v pánském nebo dámském střihu.

Objednávky triček zvoleného provedení (tj. hnědo-černé, šedo-černé a šedo-bílé) s uvedením velikosti a provedení dámské nebo pánské a počtu kusů posílejte nejpozději do 3.9.2019 na naši kontaktní emailovou adresu: vysockypulmaraton@seznam.cz. Cena 250 Kč. Trika budou připravena k odběru v den závodu při registraci nebo v jeho průběhu.

Přesun termínu na 19.9.2020

8.4.2020 at 10.49Category:Nezařazené

Z důvodu omezení kvůli COVID-19 jsme nuceni zrušit konání 9. Vvsockého krosového půlmaratonu a přidružených závodů v tradičním jarním termínu 25.4. a přesouváme závod na již anoncovaný náhradní podzimní termín 19.9.2020, kdy jak doufáme, bude situace již normalizovaná a závod se bude moci uskutečnit bez omezení.

Se správce registračního sytému nyní jednáme, aby již přihlášení se zaplaceným startovným byli automaticky přehlášeni na tento nový termín. O výsledku budete informováni zde v aktualitách. Zároveň zde v dohledné době a také na FB chceme uvést informace k chystanému virtuálnímu závodu. 

Děkujeme za pochopení a pevně věříme za zachování vaší přízně.

Půlmaraton vs. koronavirus

18.3.2020 at 10.56Category:Nezařazené

Chtěli bychom informovat závodníky, že bedlivě sledujeme vývoj situace s koronavirovou nákazou. Vzhledem k tomu, že termín závodu je 25. dubna a zatím všechna vládou vyhlašovaná omezení směřující k jejímu potlačení jsou v kratším časovém horizontu, závod zatím nerušíme. Pokud by se však platnost omezení protáhla až do konce dubna, máme v záloze náhradní termín a to sobotu 19.9.2020. Všem přihlášeným se zaplaceným startovným bychom startovné převedli na tento náhradní termín. Komu by náhradní termín nevyhovoval, tak na základě písemné žádosti mu startovné vrátíme. Podáním přihlášky tedy neriskujete žádnou finanční újmu.

Registrace na 9. ročník spuštěna!

15.2.2020 at 17.23Category:Nezařazené

Registrace na letošní již 9. ročník Vysockého krosového půlmaratonu (včetně doplňkových závodů na 7,2 a 3,5 km) byla spuštěna. Pro přihlášení využíváme upravený registrační systém administrovaný firmou Prima běhy, která se i letos bude starat o časomíru a výsledkový servis. Součástí registračního systému je startovní listina s on-line doplňovaným přehledem přihlášených závodníků. V letošním roce jsem poprvé přistoupili k možnosti úhrady startovného předplatbou. Hlavním cílem je zrychlení odbavování závodníků při prezenci před závodem. Výše základního startovného jsme zachovali (tj. 100 Kč, resp. 50 Kč pro doplňkové závody), došlo však k větší diferenciaci podle termínu přihlášení a úhrady startovného s logickou "čím dříve, tím levněji". Vážíme si každého závodníka, ale pro snadnější přípravu a také plynulost odbavování při prezenci se snažíme vás finančně zamotivovat k rychlejšímu rozhodnutí a přihlášení. Podrobnosti v propozicích:  ZDE Vzhledem k tomu, že platební brána u registračního systému prochází rekonstrukcí úhrada je nyní možná převodem z účtu. V průběhu cca 14 dní přibude ještě možnost úhrady platební kartou. Aktuálně vám po přihlášení přes elektronický formulář přijde na email potvrzení o přihlášení s informací o způsobu provedení platby. Jakmile bude platební brána plně funkční, bude si moci zvolit způsob úhrady přímo při registraci. Zde je odkaz na přihlašovací formulář: REGISTRACE Těšíme se na vaše přihlášky. OK    

Registrace na půlmaraton

2.1.2020 at 12.05Category:Nezařazené

Již 9. ročník Vysockého krosového půlmaratonu se uskuteční v sobotu 25. dubna 2020, takže můžete začít trénovat … Ty nedočkavé, kteří by se chtěli již přihlásit, bych chtěl požádat ještě o trochu trpělivosti. I v letošním roce časomíru, výsledkový servis a s tím vše související svěříme opět firmě Prima běhy. Ti připravují vlastní registrační systém (doposud byl spojen s registračním systémem na behej.com) a tento systém chceme použít i pro přihlašování do našeho (našich) závodu (ů). Systém by měl být připraven snad ke konci ledna 2020. Jakmile bude registrační systém spuštěn, přidáme sem do aktualit a zároveň na náš facebookový profil o tom informaci. Děkujeme vám za přízeň a za celý pořadatelský tým vám přeji do roku 2020 pevné zdraví a mnoho pěkných sportovních zážitků. OK

Cykloštafeta letos nebude :-(

14.5.2019 at 12.27Category:Nezařazené

Příznivcům Vysocké cykloštafety dvojic musíme s politováním sdělit, že minimálně v roce 2019 Cykloštafetu pořádat nebudeme. Zájem několika skalních, kteří se na letošní termín již ptali, nás těší, přesto hlavním důvodem ke zrušení je dlouhodobě nízký zájem o závod, zejména z řad místních a okolních obyvatel. Jednoduše řečeno časová organizační náročnost a nároky na personální zajištění závodu nekonvenovalo v našich očekáváních s reálnou účastí. Třeba se někdy do budoucna rozhodneme k závodu vrátit, ale v letošním roce to určitě nebude. Díky za pochopení. OK